• Laureat konkursu z języka angielskiego

•              W piątek 9.09.2022r. Pan Bogusław Ogorzałek – Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty odwiedził Szkołę Podstawową im. 2 WDP gen. J. H. Dąbrowskiego w Wierzchowie. Celem wizyty było wręczenie medalu i dyplomu uczniowi Mateuszowi Kicce, za uzyskanie tytułu laureata w kuratoryjnym konkursie języka angielskiego. Uhonorowanie laureata odbyło się podczas uroczystego apelu. Pan Wicekurator spotkał się z uczniami, nauczycielami i dyrekcją Szkoły Podstawowej, a także z Wójtem Gminy Wierzchowo – Panem Janem Szewczykiem. Również Wójt Gminy Wierzchowo – Pan Jan Szewczyk  nagrodził Mateusza Kickę w imieniu Samorządu Gminnego. Podczas uroczystego apelu obecne były również: Pani Agnieszka Kicka – mama laureata, Pani Karolina Kozar – specjalista do spraw wspierania edukacji, analiz i strategii Oddziału zamiejscowego Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu oraz Pani Joanna Zyguła – specjalista do spraw infrastruktury społecznej Urzędu Gminy w Wierzchowie.