Absolwenci 2019-2020
Egzamin klas ósmych
- 23
„Krzyk” w czasie pandemii…
- 8
Moda na reinterpretację sztuki dotarła i do nas! „Nasze żywe dzieła sztuki” to efekt odreagowywania stresu i samotności naszych uczniów w związku z przymusową izolacją.
To zabawa stara jak świat - zwana z franc. Tableau vivant , czyli po prostu ŻYWY OBRAZ – rekonstrukcja dzieła malarstwa lub rzeźby, tworzona przy udziale ludzi, przedstawiających postawą, ubiorem, mimiką daną scenę.
Popularność żywych obrazów przypadała na wiek XIX i początek XX wieku. Odbywały się w domach prywatnych lub salach widowiskowych z udziałem amatorów lub aktorów zawodowych. Niekiedy w XIX w. żywe obrazy stanowiły zakończenie sztuk teatralnych, gdy aktorzy nieruchomieli na tle opadającej kurtyny. Fotografie żywych obrazów były też rozpowszechniane w formie pocztówek. Dziś do żywych obrazów nawiązują popularne żywe posągi, czyli występy zamaskowanych nieruchomych postaci na odwiedzanych przez turystów ulicach, zwane mimami.
W zabawie nie było rzeczy trudnych, ważna była kreatywność, poczucie humoru i dystans. Dziękujemy uczestnikom zabawy i zapraszamy do galerii.
Ewa Pałeczka
Uwaga!!!
Drodzy Ósmoklasiści,
już w przyszłym tygodniu przystąpicie do egzaminu ósmoklasisty. Dla większości z Was będzie to zapewne duże przeżycie. Dzisiaj ostatnie szkolne konsultacje, przygotowania do egzaminu. Najbliższe dni poświęćcie na wypoczynek, zajmijcie się tym, co sprawia wam przyjemność. Nie siedźcie do późnych godzin nocnych przy komputerze i telefonie. Wyśpijcie się porządnie, pozwólcie swojemu organizmowi na porządną regenerację. Wstańcie na tyle wcześnie, żeby przed wyjściem z domu zjeść porządne śniadanie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą wody. To ważne dni i będzie nam wszystkim miło, jeśli ubierzecie się w strój galowy W dni egzaminu – wtorek (16.06), środa (17.06.) i czwartek (18.06) przychodzicie/przyjeżdżacie do szkoły na godzinę 815. We wtorek i środę osoby dojeżdżające będą miały zapewniony transport autobusem szkolnym, w czwartek transport zapewniamy tylko dla uczniów z Będlina, pozostałych zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przywożą rodzice. Zabieracie ze sobą dobrze piszący czarny długopis, a najlepiej dwa, linijkę oraz wodę do picia. Wszelkiego rodzaju urządzenia komunikacyjne – telefony, tablety, itp. zostawcie w domu. Egzamin przyszło wam pisać w wyjątkowym czasie, czasie pandemii koronawirusa. Dlatego też bezwzględnie musicie przestrzegać poniższych zasad:
-
Nie przychodź do szkoły, jeżeli Ty lub osoba, z którą mieszkasz jest na kwarantannie;
-
Zachowuj co najmniej 1,5 - metrowy odstęp od innych osób, kiedy jest to możliwe;
-
Zakrywaj usta i nos dopóki nie zajmiesz miejsca w sali egzaminacyjnej;
-
Zakrywaj usta i nos, kiedy rozmawiasz z kolegą/ koleżanką albo nauczycielem oraz kiedy wychodzisz z sali egzaminacyjnej;
-
Używaj tylko własnych przyborów;
-
Pamiętaj o dezynfekcji rąk;
-
Po wyjściu z egzaminu idź bezpośrednio do domu, nie grupuj się z innymi. Wrażeniami po egzaminie podzielcie się telefonicznie albo za pomocą komunikatora;
-
Dbaj o higienę!!! Myj ręce wodą z mydłem. Przestrzegaj zasad mycia i dezynfekcji rąk;
-
Zakrywaj usta zgięciem łokcia kiedy kichasz lub kaszlesz;
-
Jeżeli poczujesz się źle, natychmiast poinformuj o tym nauczyciela;
-
Stosuj się bezwzględnie do poleceń członków zespołu nadzorującego, nauczycieli i pracowników szkoły.
Czas przeznaczony na egzamin postarajcie się wykorzystać maksymalnie, nie wychodźcie wcześniej z sali. Nie zostawiajcie żadnych pytań bez odpowiedzi. Kiedy wiedza i umiejętności zawiodą, zdajcie się na łut szczęścia. Pamiętajcie o dokładnym kodowaniu. Egzaminem ósmoklasisty kończycie pewien etap w swoim życiu. Przystąpienie do egzaminu jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. W obecnym czasie musicie dodatkowo w sposób szczególny zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Postarajcie się napisać najlepiej jak potraficie. Przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i żebyście osiągnęli jak najwyższe wyniki na wszystkich trzech częściach egzaminu.
Powodzenia!
Joanna Skraba – Śliwka – Dyrektor SP w Wierzchowie
-
Kreatywne „szósteczki”
- 40
Ostatnie tygodnie pokazały nam, że czas kwarantanny daje możliwość rozwoju pasji i zainteresowań. Uczniowie klas szóstych przeszli w tej kategorii samych siebie, w pozytywnym znaczeniu. W ramach zajęć plastycznych wykonali ozdobę do swojego pokoju. Dowolność techniki i prac pozwoliła pokazać swoje zdolności i kreatywne pomysły, czasem hobby, o którym nikt nie wiedział, dała możliwość rozwoju i poznania nowych technik plastycznych.
W konsekwencji w naszej galerii możemy oglądać niezwykle barwne i praktyczne prace – dekoracje. Różnorodność i pomysłowość Was zaskoczy…
Dziękuję moim uczniom za zaangażowanie i wkład pracy. Dziękuję rodzicom za pomoc, materiały, fotografowanie lub nagrywanie swoich dzieci podczas pracy. Dzięki temu mamy gotowe instrukcje i pomysły na przyozdobienie lub uporządkowanie swojej przestrzeni.
Ewa Pałeczka
Rekomendacje i wytyczne GIZ MZ i MEN
Rekomendacje GIS zajecia rewalidacyjne.pdf
Wytyczne GIS MZ i MEN dla szkol podstawowych edukacja wczesnoszkolna.pdf
Wytyczne GIS MZ i MEN dla szkol konsultacje z nauczycielami w szkole.pdf
PROCEDURA POSTEPOWANIA W PRZYPADKU ZAGROŻENIA CHOROBĄ ZAKAŹNĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ.doc
PROCEDURA_PRZECIWEPIDEMICZNA_DLA_SZKOLY_PODSTAWOWEJ_W_WIERZCHOWIE.doc
PROCEDURA_PRZECIWEPIDEMICZNA_DLA_SZKOLY_PODSTAWOWEJ_W_WIERZCHOWIE.pdf
WIOSENNE DRZEWA – STEMPELKOWA ZABAWA
- 15
„Jabłoneczka biała
kwieciem się odziała.
Obiecuje nam jabłuszka,
jak je będzie miała”.
Uczniowie klas pierwszych powitali wiosnę… stempelkowo.
Wykorzystując kreatywne techniki malowania i stempelkowania przy użyciu najróżniejszych przedmiotów, takich jak: widelec, słomka, folia bąbelkowa, gąbka, korek, własne paluszki i wiele, wiele innych… stworzyły wielobarwne majowe drzewa.
A ponieważ dziś piękne święto – DZIEŃ MAMY
chcemy naszym Mamusiom dać nie tylko kwiaty – wręczamy Wam całe kwietne drzewa… namalowane rączkami Waszych Skarbów.
Ewa Pałeczka
Konkursowe pomysły na kwarantannę zaskoczyły…
- 3
W kwietniu, z inicjatywy p. Ewy Pałeczki, p. Anny Mroczek oraz p. Marzeny Czepkowskiej – w ramach dodatkowych zajęć świetlicowych, ogłoszony został konkurs, pt. „Mój sposób na kwarantannę”.
Zgodnie z zasadami konkursu można było zgłaszać swoje pomysły w trzech podkategoriach: prace plastyczno – techniczne, zdjęcia i prace pisemne.
Uczniowie mogli pisać i nagrywać teksty wierszy lub piosenek, rysować lub fotografować to, co pozostanie im w pamięci z tego trudnego czasu.
Drodzy uczniowie – uczestnicy konkursu…
Wasze prace często nas zaskakiwały, uczyły cierpliwości i rzucały nowe światło na sposób spędzania czasu wolnego w czasie kwarantanny.
Udowodniliście, że oprócz zwykłego przesiadywania z telefonem w ręku i przeglądania stron internetowych na komputerze, czas odizolowania można spędzać w ciekawy i twórczy sposób.
Dostaliśmy wiele prac w każdej z kategorii, czasem prace zawierały się jednocześnie w dwóch lub trzech kategoriach.
Dziękujemy! Zapraszamy wszystkich do oglądania prac nadesłanych przez uczniów w galerii.
A oto długo wyczekiwane wyniki:
I miejsce – Oliwia Barć, kl.7
II miejsce – Anna Kruk, kl.7
III miejsce – Szymon Wyborski, kl.5a
Wyróżnienie: Kinga Melnarowicz kl. 5b, Luisa Melnarowicz kl. 6b, Kacper Zwarycz kl. 5b
Podziękowanie za udział: Hubert Wyborski, kl.8b.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
- p. Ewa Pałeczka
- p. Anna Mroczek
- p. Marzena Czepkowska
Malarstwo abstrakcyjne, czyli bohomazy i bazgroły?
- 20
Gdy po wyjściu z galerii Wasz komentarz na temat oglądanych dzieł brzmi: „ale bohomazy i bazgroły” lub „sam bym namalował(a) coś takiego”, to znaczy, że albo trafiliście na bardzo kiepską wystawę, albo na ścianach powieszono płótna abstrakcjonisty.
Uczniowie klas szóstych w ramach zajęć plastycznych wpierw analizowali i opisywali obraz abstrakcyjny, potem gromadzili wiadomości o tym nurcie, by następnie samodzielnie namalować swoją abstrakcję lub zaprojektować ją w programie graficznym.
Ojcem abstrakcji jest Wassily Kandinsky, rosyjski malarz, który, jak głosi anegdota, zobaczył pewien obraz przedstawiający dziwną, inspirującą kompozycję. Okazało się, że było to jego własne dzieło powieszone do góry nogami. Jego to obraz pt. „Upward” uczniowie analizowali.
Warto dodać, że dla Kandinskyego bardzo istotnym bodźcem podczas malowania była muzyka: „Kolor jest klawiaturą, oczy są harmonią, dusza to pianino z wieloma strunami. Artysta zaś jest ręką, która dotyka tego czy innego klawisza, by wywołać wibrację w duszy”.
Stopniowo malarstwo abstrakcyjne podzieliło się na geometryczne i niegeometryczne. Prekursorem tego pierwszego był Kazimierz Malewicz, który dotarł do abstrakcji poprzez kubizm. Malowane przez niego krajobrazy stopniowo się geometryzują. Niegeometryczny nurt to emocjonalne ruchy pędzla, z pozoru przypadkowe, ale wypełnione wewnętrzną weną twórczą. W związku z tym obrazy abstrakcyjne odzwierciedlają emocje, stan duszy i siły mistyczne, czyli wewnętrzny świat artysty.
Współcześnie często wybierając obraz do mieszkania rozglądamy się za czymś oryginalnym i zaskakującym. Dekorując mieszkanie wielu sięga po nowoczesne obrazy abstrakcyjne. Trudno się dziwić. Umiejętnie dobrana abstrakcja nie tylko ucieszy oko, ale także da chwilę zastanowienia, refleksji. Będzie też takim punktem w mieszkaniu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
Od dziś nasze dzieciaki same namalują taki obraz do Waszego salonu!
A tu kilka inspiracji: https://youtu.be/HZllzJF2S_o
Ewa Pałeczka
Biblioteka marzeń – konkurs dla uczniów
Biblioteka, w której najczęściej wypożyczasz książki jest zdecydowanie z Twojej perspektywy jedną z najważniejszych na świecie. Z pewnością w jakimś stopniu zmieni Twoje życie, pomoże Ci zdobyć wykształcenie, wiedzę lub po prostu umożliwi Ci spędzenie wielu pięknych chwil ze świetnymi książkami. Proponuję Ci zaplanowanie takiej biblioteki, w której każdy młody człowiek mógłby poczuć się wyjątkowo, a każdy fragment przestrzeni zachęcałby do lektury. Kto wie, może właśnie zaprojektujesz bibliotekę, która powstanie w naszej szkole?
Jak chcesz, żeby wyglądała? Co powinno się w niej znajdować? Pamiętaj, ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
Wybierz formę udziału w tym zadaniu, która bardziej Ci odpowiada:
1. praca pisemna – opis biblioteki marzeń,
2. praca plastyczna – rysunek lub kilka obrazów wykonanych dowolną techniką.
Bez względu na to, którą formę wybierzesz przedstaw jak najwięcej szczegółów, detali, uwzględnij ustawienie regałów, kolorystykę, dekoracje, miejsce do czytania i wypożyczania książek.
Wykonane prace (zdjęcia, prace pisemne w dowolnym edytorze tekstu) prześlij na adres sp.wierzchowo.samulewska.k@gmail.com do dnia 11.05.2020r. Nagrody czekają! Najciekawsze propozycje opublikujemy na stronie internetowej szkoły.
K. Samulewska
#mojaflaga
- 21
Przed nami czas trzech świąt majowych: 1, 2 i 3 maja, które są ważne w historii Polski. Będziemy je obchodzić w szczególny sposób – razem, a jednak osobno.
Przypomnijmy…
1 Maja – to Międzynarodowy Dzień Pracy. Rodowód tego święta sięga XIX wieku i niestety jest naznaczony krwią i cierpieniem wielu osób.
2 Maja - obchodzony jest Dzień Flagi Państwowej oraz Dzień Polonii i Polaków za granicą.
3 Maja obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji z 1791 r. Była to pierwsza w Europie i druga na świecie konstytucja uchwalona przez tzw. Sejm Wielki.
W naszej szkole uczniowie na lekcjach plastycznych i w czasie zdalnych lekcji świetlicowych nie tylko przypominali sobie polski hymn oraz pieśni związane ze świętem Konstytucji, ale też wykonywali flagi państwowe, utrwalając w ten sposób wiedzę na temat symboli narodowych.
Zobaczcie, jak kreatywnie do tematu podeszli uczniowie klas 1-3.
Ewa Pałeczka
Uwaga!!!
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, informujemy, że w dniu dzisiejszym zapadła decyzja o przedłużeniu zamknięcia szkół do 24 maja 2020r. W związku z tym nadal pracujemy zdalnie.
Zgodnie z informację przekazaną przez Ministra Edukacji egzaminy ósmoklasisty odbędą się w dniach 16 – 18 czerwca 2020r.
Joanna Skraba – Śliwka – Dyrektor SP w Wierzchowie
KONKURS PLASTYCZNY - MÓJ SPOSÓB NA KWARANTANNĘ
Drodzy Uczniowie !
Przymusowe pozostawanie w domu wiąże się z brakiem zwykłych aktywności oraz brakiem bezpośredniego kontaktu ze znajomymi.
Ale pobyt w domu z powodu koronawirusa może być też okazją do pokazania, że kwarantanna może być ciekawa i kreatywna…
Dlatego w ramach zajęć świetlicowych ogłaszamy konkurs, którego celem jest rozwijanie kreatywności oraz możliwość prezentacji swoich poglądów w trudnych dla nas czasach.
Konkurs „MÓJ SPOSÓB NA KWARANTANNĘ” przeznaczony jest dla uczniów z klas 1-8 . Aby każdy mógł w nim wziąć udział, proponujemy 3 kategorie do wyboru:
1. Konkurs plastyczny (dowolny format, dowolna technika – kredki, farby, wydzieranki…) - zdjęcia rysunków, rzeźb lub innych dzieł plastycznych wysyłajcie do p. Marzeny Czepkowskiej z dopiskiem KONKURS
Marzena Czepkowska: sp.wierzchowo.czepkowska.m@gmail.com
2. Konkurs fotograficzny (3 zdjęcia związane z tematem konkursu, niekoniecznie selfie - Twoje postrzeganie świata w czasie izolacji, niecodzienne widoki z okna…) zdjęcia wysyłajcie do p. Anny Mroczek z dopiskiem KONKURS
Anna Mroczek: sp.wierzchowo.mroczek.a@gmail.com
3. Wiersz, piosenka lub krótkie opowiadanie (tekst wymyślony przez siebie, może być nagrany lub napisany, w formie śpiewanej, recytowanej lub czytanej, opowiadanie max. 1 strona A4 czcionka 12) wysyłacie do p. Ewy Pałeczki z dopiskiem KONKURS
Ewa Pałeczka: sp.wierzchowo.paleczka.e@gmail.com
Pochwalcie się swoimi dziełami. Opiszcie lub narysujcie, co Wam w duszy gra, co ciekawego zauważyliście, jak znosicie kwarantannę, jak sobie z nią radzicie, co robicie…
Prace nadsyłajcie do 4 maja 2020 r.
Na zwycięzców czekają nagrody i ... sława :)
Z życzeniami twórczego szału –
Panie ze świetlicy szkolnej
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu bibliotecznego na niestandardowe zastosowanie książek.
- 7
Książka może mieć wiele różnych zastosowań. Niektóre z nich funkcjonowały do tej pory tylko w Waszych głowach, a dzięki konkursowi ogłoszonemu przez bibliotekę szkolną mogły zaistnieć w świecie rzeczywistym. Okazało się, że wielu uczniów naszej szkoły to osoby niezwykle kreatywne, potrafiące połączyć różne sfery swoich zainteresowań np. sportowych czy wokalnych z książką. Potraficie też wspaniale wykorzystać trudny czas izolacji na budowanie relacji z rodzeństwem i rodzicami, którzy zaangażowali się jako statyści i fotografowie.
Poniżej przedstawiam wyniki konkursu:
Pierwsze miejsce (w kolejności alfabetycznej) zajęli:
Eryk Janeczek
Artur Klimczak
Luisa Melnarowicz
Emilia Wójcik.
Wymienieni uczniowie otrzymują Maskotki – Świeżaki. Nagrodę ufundowała Pani Dyrektor J. Skraba – Śliwka.
Wyróżnienia (w kolejności alfabetycznej) przyznano:
Zofii Ekiert
Kindze Melnarowicz
Gabrieli Suberlak
Zofii Śliwczyńskiej.
Wymienieni uczniowie otrzymują słodycze. Nagrodę ufundował Samorząd Uczniowski.
Nagrody będą na Was czekały po powrocie do szkoły w bibliotece szkolnej.
Serdecznie gratuluję sukcesów i wierzę, że wiele z książek, które wykorzystaliście do zaproponowanego zadania przeczytacie i zachwycicie się ich treścią. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych prac.
K. Samulewska
Podziękowania
Ogromne podziękowania dla Państwa Katarzyny i Adama Samulewskich – Naszych Nauczycieli oraz Pani Renaty Borowczyk – Pracownika Urzędu Gminy w Wierzchowie za uszycie w ramach wolontariatu maseczek ochronnych wielokrotnego użytku i przekazanie ich Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wierzchowie. Maseczki zostaną rozdysponowane dla Pracowników Szkoły i ich rodzin.
Dziękujemy za troskę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
Joanna Skraba – Śliwka – Dyrektor SP w Wierzchowie
Uwaga!!!
Kształcenie na odległość jest przedłużone do 26.04.2020r.
ZDALNA (czyt. ZDOLNA) ŚWIETLICA
- 23
Drodzy Uczniowie! Kochani Rodzice!
Czas zdalnej nauki jest dla nas wszystkich nowością, niejakim wyzwaniem, czasem trudnością…
Tym bardziej chciałyśmy podziękować wszystkim uczniom i rodzicom, którzy swój wolny czas poświęcili na prace dodatkowe, zadania dla chętnych, które od początku „kwarantanny” podsyłamy uczniom korzystającym w normalnych warunkach ze świetlicy, ale nie tylko im – skorzystać mogli wszyscy uczniowie klas 1-3.
Dziękujemy za to, że zechcieliście bawić się z nami, skorzystaliście z proponowanych Wam zabaw, prac plastycznych, gier itp. Z pewnością Wam, Kochani rodzice, nie trzeba specjalnie dziękować – już wygraliście, bo spędziliście ten czas z dzieciakami nie tylko na nauce, ale też na kształcącej rozrywce, zabawie, wzmocniliście więzi – same pozytywy.
My cieszymy się bardzo z każdej pisemnej i telefonicznej konwersacji, z każdego zdjęcia prac wykonanych przez naszych uczniów na tej zdalnej świetlicy. Było wesoło, ciekawie, sympatycznie, ciepło…
I korzystając z okazji chcemy Wam wszystkim takich właśnie Świat życzyć:
na przekór sytuacji –
- wiele ciepła i życzliwości (choćby przez okno czy telefon)-
- wiele zdrowia i radości (choćby z tego, że idzie wiosna)-
- wiele cierpliwości i optymizmu (bo wiemy, że musi być dobrze)!
Panie „Świetliczanki” – Marzena Czepkowska, Anna Mroczek i Ewa Pałeczka
Najaktywniejsi artyści ze świetlicy:
1.Katarzyna Moryc kl. 1a
2. Zofia Śliwczyńska kl. 1a
3. Oktawian Hamerski kl. 1a
4. Ian Gucia kl. 1a
5. Dawid Skrzydliński kl. 1a
6. Maja Majchrowicz kl. 2a
7. Leon Wojtko kl. 2a
8. Filip Krawczak kl. 2a
Życzenia
Przypominamy, że w dniach 9-14.04.2020r. w szkołach trwa wiosenna przerwa świąteczna.
„Historia wierzchowskiej korony”
Idąc za przykładem Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie pana Damiana Kruczkowskiego pragnę zachęcić wszystkich Państwa: uczniów, rodziców, nauczycieli do udziału w niezwykłym przedsięwzięciu.
Mniej lub bardziej dobrowolnie wielu z nas musi porzucić codzienne obowiązki i zwyczaje. Władze apelują o unikanie dużych zbiorowisk ludzkich i pozostawanie w domu, jeśli nie ma ważnego powodu do wyjścia. Wiemy doskonale, że w takich warunkach czasami może dopaść nas nuda.
Dlatego łapmy za narzędzia pisarskie (jakiekolwiek by one były) i piszmy! Piszmy w dowolnej formie o swoich odczuciach, wrażeniach, obawach i nadziejach związanych z zaistniałą sytuacją, o dniu zwyczajnym z czasu, kiedy przyszło nam zostawać w domach.
Stwórzmy wspólnie swoistego rodzaju relację/pamiętnik, która kiedyś może stać się wspaniałym dokumentem opowiadającym o tym, jak reagowaliśmy na informacje docierające do nas zewsząd i różnymi kanałami.Zajmijmy zatem ręce i myśli, nie dajmy się panice i nudzie, a twórzmy!
Wszystkie nadesłane dzieła opublikujemy we wspólnym tomie/książce pt. „Historia wierzchowskiej korony”.
Prace nadsyłamy drogą elektroniczną na adres: sp.wierzchowo.samulewska.k@gmail.com nie później niż tydzień po powrocie do szkoły.
K. Samulewska
KARTKA DLA MEDYKA
- 21
Uczniowie naszej szkoły w ubiegłym tygodniu włączyli się w gólnopolską akcję „Kartka dla Medyka”. Polegała ona na narysowaniu, namalowaniu lub stworzeniu dowolną techniką kartki z życzeniami i podziękowaniami dla polskiej służby zdrowia.
Był to wyraz naszej wdzięczności za ich trud, poświęcenie, ryzykowanie zdrowia i życia w trudnych czasach pandemii koronawirusa. Chcieliśmy, aby widzieli, że doceniamy to, co robią, że jesteśmy im WDZIĘCZNI!
Uczniowie i rodzice szybko i chętnie dołączyli do akcji. Wpłynęło 27 prac wykonanych przez uczniów klas I-VIII . Umieściliśmy je na ogólnopolskiej tablicy padlet (niestety już niedostępnej). Wielu rodziców udostępniło piękne prace swoich dzieci w social mediach.
Dziękuję zarówno uczniom, jak i rodzicom za pomoc, współpracę i wspaniałe prace – tak uczymy nasze dzieci szacunku i empatii w trudnym dla nas okresie.
Ewa Pałeczka
Kartka dla medyka
-
Ian Gucia 1a
-
Oktawian Hamerski 1a
-
Jakub Turczak 1 a
-
Zofia Śliwczyńska 1a
-
Gabriel Grządziel 1a
-
Katarzyna Moryc 1a
-
Hubert Łuczak 1a
-
Dawid Skrzydliński 1a
-
Oskar Krawczak 1b
-
Adam Rajewski 1b
-
Zuzanna Michalska 1b
-
Lena Górska 1b
-
Joanna Grzesiak 1b
-
Mateusz Wojtczak 1b
-
Wojciech Adach 1b
-
Lena Krasnostawska 1 b
-
Maja Majchrowicz 2a
-
Leon Wojtko 2a
-
Patrycja Kobak 2a
-
Hanna Grzesiak 3
-
Emilia Chilla 5b
-
Oliwier Suchoński 5b
-
Kinga Melnarowicz 5b
-
Kordian Kuźma 5b
-
Zofia Ekiert 6b
-
Julia Grzesiak 7
-
Kinga Hrycaj 8b
-
Archiwum Aktualności
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Czerwiec 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Czerwiec 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Październik 2022
- Wrzesień 2022
- Wszystkie